Automobilové dálkové startéry jsou jedním z nejžhavějších automobilových novinek 21. století. Vzhledem k faktu, jak jsou cenově dostupné a jak snadno je možné je instalovat do jekéhokoliv auta, není překvapením, že dálkové startéry se stávají stejně všudypřítomné jako autoalarmy. Zde je ku příkladu deset výhod, které pro vaše auto nabízejí dálkové startéry:

1. Spuštění vašeho auta v chladném ránu, aniž byste opustili teplo vašeho domu. Nebudete se třást v chladném aute a čekat na jeho zahřátí.

2. Roztátí sněhu a ledu z auta dálkovým ovládáním rozmrazovače. Už nikdy nebudete muset škrábat čelní sklo!

3. V horkých letních dnech si pomocí klimatizace hezky schladíte auto předtím, než vejdete dovnitř. Váš volant už nebude příliš horký na dotek.

4. Vaše děti tu změnu budou milovat. Děti jsou citlivější na extrémní teplo a chlad více než dospělí, a když jsou nepohodlní, vědí jak to dát najevo.

5. Zapoměli ste umístění vašeho vozu na přeplněném parkovisku? Už nikdy nebudete muset bloudit a hledat zoufale váš vůz.

6. Přidání nebo vylepšení zabezpečení vašeho vozidla. Systémy autoalarmů jsou v dnešní době bohužel nezbytné, takže dálkový startovací systém s integrovaným zabezpečením zajistí vyšší bezpečnost vašeho vozu a taky váš klid.

7. Kdo by nechtěl zapůsobit na své přátele, kolegy a partnera. Dlouho poté, co začnete váš vůz s dálkovým startem považovat za samozřejmost, bude systém nadále vytvářet velký dojem u každého, kdo se s vámi zveze.

8. Synchronizace vašeho vozu se smartphonem. Instalací dálkového startéru s integrací mobilního telefonu můžete odemknout řadu dalších funkcí, které ovládají vaše auto pomocí dotykové obrazovky.

9. Sledování pohybů vozu. Dálkové startéry s GPS trackingem vám umožňují kdykoli určit umístnení vašeho vozu, což může být skvělé, kdybyste někdy nechali někoho půjčit si auto. Tímto způsobem se můžete ujistit, kde se váš vůz skutečne nachází.

10. Obecně zlepšujte kvalitu vašeho života. Začátek vašeho rána může mít obrovský dopad na náš den a vstávání do teplého auta v chladném ránu – nebo v chladném autě v horkém dnu – nastaví pozitivní tón pro každý den v týdnu, kdykoli v roce díky nezávislému topení.